ЧАЙ НА ПІДВЕЧІРОК

 

1str news pidvechirok big14.11.2017 р. о 18.30 год.
Освітня Станція 31В1, м. Київ, вул. Пушкінська, 31в1

"Культурний проект" спільно з видавництвом "Богуславкнига" запрошує на презентацію кулінарних книг початку ХХ ст., які відкривають нову серію - "Авторська кухня українська" - Леонтина Лучаківська "Домашна кухня. Як варити і печи" (Львів 1910р.), Осипа Заклинська "Нова кухня вітамінова" (Львів 1928р.)

 

 

Детальніше...       

Презентація Книги Проповідника у Львові

 

15 вересня у Львові, у межах 24-го «Форуму видавців у Львові» відбулася презентація видання Книги Проповідника у перекладі Івана Хоменка з коментарями Володимира Романенка та ілюстраціями Леоніда Шулякова (Київ: Богуславкнига, 2017). Книгу представляли автор передмови і перекладач коментарів доктор філософських наук Сергій Йосипенко та науковий консультант видання протоієрей Георгій Коваленко.

Вони розповіли про серію «Почни вивчати Біблію з Книги Іова» видавництва «Богуславкнига», ініціатором і засновником якої є президент благодійного фонду «Богуслав», бакалавр богослів’я Володимир Романенко. Концепція серії є унікальною, оскільки зазвичай окремими книгами друкують лише такі книги Біблії як Псалтир або Євангелія, тоді як більшість її книг видається лише у повному складі Біблії чи Нового Завіту.

Детальніше...