Серія «Авторська кухня українська»

Як добре й здорово варити

24 zdorovo

Формат 20*23 см., 216 стр., кольорові ілюстрації, кремовий шведський офсетний папір, тверда обкладинка.

 

У 30-х роках минулого століття ця книга була бестселером й виходила друком у Коломиї з 1931 по 1938 рр. під редагуванням часопису «Жіноча доля», головним редактором якого тоді була Олена Кисілевська. «Поради, що їх подаємо в оцій книжці, зладжені на підставі найновіших наукових дослідів, а приписи випробовані, – їх доставили нам наші досвідчені прихильниці».

Унікальність книги у тому, що читачки “Жіночої долі” надсилали рецепти з різних куточків України. Знайдете тут також переписи від відомих особистостей – Ольги Кобилянської, Ольги Дучимінської, Адольфіни Макогон (мами Ірини Вільде), Юлії Маркевич (мами Дарії Цвєк), а також рецепти, надіслані українками з Америки, Канади, Чехії.

Книга «Як добре й здорово варити» — це провідник для подорожі у часі, що перенесе майже на 100 років назад, щоб заглянути у домівки наших бабусь і прабабусь і довідатися, як вони жили, що готували, як подавали, стрічали, приймали гостей, як дбали про відживлення та здоров’я, й неодмінно подарує таке особливе відчуття дому.

Оформити, проілюструвати книгу автентичних рецептів української кухні, поєднати минуле з сучасністю – справа не з простих. Це вдалося здійснити художниці – Маріам Найем. Вона майстерно зуміла вплести взори (принти) старовинних українських килимів у ілюстрації до книги, що в поєднанні з сучасною дизайнерською подачею   створило той невидимий місток між поколіннями.

Замовити книгу